
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
454 EUR / st incl. btw
160W werklamp die niemand teleurstelt. Extreme prestaties in natte en droge omstandigheden.
| LED-chips Vermogen W | 160 |
|---|---|
| Werkelijk stroomverbruik | 119 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtverstrooiing (graden) | 85 |
| Lichtbeeld | VLOED |
| Volt (V) | Multispanning, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Stroomverbruik | 4,9A bij 24V, 9,9A bij 12V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | CE, RoHs, EMC/EMI, CISPR 25 - Klasse 4 |
Dit is een perfecte werklamp voor iedereen die prijs stelt op ruwe prestaties met een solide duurzaamheid. We hebben deze serie ontwikkeld voor diegenen die geen compromissen willen sluiten, maar het beste uit alles willen halen!
De constructie is gegoten in ADC12 aluminium, het glas in polycarbonaat klasse 5 en de beugel in massief 4 mm 304 roestvrij staal. Dit is een werklamp die perfect is voor het werken in kwetsbare situaties. In de mijn, het bos, de grindgroeve of waarom niet op zee?
Dankzij dit alles is het goedgekeurd om zonder problemen te worden blootgesteld aan trillingen en schokken tot 30G in kracht en met een IP69K goedkeuring is het bestand tegen elk water waaraan het kan worden blootgesteld. Ook steenslag is geen probleem, want het glas is gemaakt van hoogwaardig polycarbonaat.
LED: Osram 16 x 10W
Ruwe lumen: 19.200lm
Werkelijke lumen: 13.600lm
Volt: 9-32V
Vermogen: 160W
Werkelijk stroomverbruik: 119W
Stroomverbruik: 12V 9,9A / 24V 4,9A
Kleurtemperatuur: 6000K
Lichtbeeld: Flood 85°
Vochtbescherming: IP69K
Condensatiemembraan: Ja
Kabel/connector: Voorgevormde DT-connector
Beugel: 4mm roestvrij staal 304, M8 + M10 bout
Materiaal: Polycarbonaat, aluminium behuizing
Goedkeuring: CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 Klasse 4
Trillingsklasse: > 30G
Werkomgeving: -45°C +85°C
Garantie: 2 jaar
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.