
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
14 EUR / stel incl. btw
Model: T10 W5W 20SMD 6000k
Multivoltage: 9-28V
Lichtkleur: 6000K
Canbus: Nee
Leveringsinhoud: 2 stuks T10 20 SMD LED-lampen
| Grootte mm | 26x11.8 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 5 |
| Werkelijk stroomverbruik | 12 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Lichtverstrooiing (graden) | 360 |
| Volt (V) | 12 |
| Stroomverbruik | 0,1A@12V |
| Lampkap / Contact | W5W, W3W, T10, W2.1x9.5d |
T10 (W5W) LED-diodelampen uitgerust met 20 SMD 3014 Epistar-chips.
De diodelamp heeft een onafhankelijke polariteit (+/-) en is veilig voor stroompieken tot 28V en constante stroomregeling.
Het resultaat is een betaalbare diodelamp van hoge kwaliteit en vakmanschap en niet te vergelijken met vergelijkbare lampen op de markt.
Goed om te weten:
Nieuwere auto's vereisen mogelijk Super Canbus (zie artikel 151131 of 32440)
Indien u sterkere lampen nodig heeft, bekijk dan ons aanbod onder het tabblad "Diodelampen-T10|W5W".
Merk: XENONKUNGEN
Model: T10 20SMD LED
Lampvoet: T10, W5W, W3W, Lamp met glazen voet
Lichtbron: LED
Helderheid (lumen): 130
Spanning (Volt): 12V DC
Vermogen (Watt): 12V/1,2W
Stroomverbruik (Ampère): 12V/0,1A
Lichtkleur/kleurtemperatuur: 6000-6500K
Canbus: Nee
Afmetingen: 26×11,8 mm (LxB)
Spreiding: 360°.
Garantie:
1 jaar in normale voertuigomgeving
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.