
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
442 EUR / st incl. btw
| Grootte mm | 522x47.1x54.3 |
|---|---|
| Werkelijk stroomverbruik | 81,8 |
| Kleurtemperatuur | 5000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtbeeld | VLOED |
| Volt (V) | Multispanning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Stroomverbruik | 3,32A bij 24V, 6,82A bij 12V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | E-goedgekeurd, ECE, R10 |
De BriodLights NEX LED-werklampbalk met geïntegreerd waarschuwingslicht is een veelzijdige verlichtingsoplossing voor werk onder alle omstandigheden. Deze lichtbalk combineert heldere ledverlichting met een robuuste constructie voor betrouwbaar licht wanneer u dat het meest nodig hebt.
Dankzij de robuuste, gepoedercoate aluminium behuizing is de NEX LED-werklampbalk zowel schokbestendig als waterdicht. Hierdoor is hij bestand tegen zware werkomstandigheden en langdurige weersomstandigheden.
De BriodLights NEX LED-werklampbalk is eenvoudig te installeren met de meegeleverde beugels. Verstelbare beugels voor montage aan de achter- of zijkant zijn inbegrepen, waardoor u de balk flexibel kunt installeren op de manier die het beste bij uw behoeften past.
Deze lichtbalk is voorzien van een geïntegreerd oranje waarschuwingslicht om de zichtbaarheid en veiligheid te vergroten. Hierdoor is het een uitstekende oplossing voor werkzaamheden bij slecht weer of op momenten van de dag waarop het zicht beperkt is.
Met CE-, ECE R10-, RoHS- en IP69K-certificeringen is deze lichtbalk een veilige en betrouwbare oplossing. Bovendien biedt BriodLights 3 jaar garantie op de NEX LED-werklichtbalk, waardoor u extra zekerheid heeft bij het investeren in deze verlichtingsoplossing.
LED: 21 x LED
Volt: 10-30V
Vermogen: 81,8W
Theoretische lumen: 25.200 lm
Gemeten lumen: 6792 lm
Bereik: 1 lux @ 108 m
Stroomverbruik: 6,82A bij 12V | 3,32A bij 24V
Kleurtemperatuur: 5000K
Lichtbeeld: Breed
Certificaat: ECE R10
Vochtbescherming: IP69K
Aansluiting: DT
Afmetingen en gewicht: 522 × 47,1 × 54,3 mm / 1,29 kg
Garantie: 3 jaar
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.