
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
272 EUR / st incl. btw
| Grootte mm | 102x98x91 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 48 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP68. IP69K |
| Volt (V) | 12, 24 |
| Stroomverbruik | 2A@24V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 klasse 5 |
Ontdek de ABL SHD 5000, een eersteklas werklamp voor zwaar gebruik die speciaal is ontworpen om de zwaarste eisen in elke toepassing te overtreffen. Deze werklamp is gebouwd om extreme omstandigheden te weerstaan en uitstekende prestaties te leveren.
We garanderen de hoogste efficiëntie en duurzaamheid door het gebruik van strenge technische testmethoden. Elk onderdeel van de ABL SHD 5000 wordt geproduceerd en getest in Europa, wat de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid garandeert.
De werklamp heeft een breed stralingspatroon dat het licht over een groot gebied verspreidt. Hij is voorzien van gehard glas in de lens en een robuuste aluminium behuizing met een M10 bevestigingsbout voor een veilige en stabiele installatie.
De aansluiting op de werklamp gebeurt via een DT-connector die ADR-goedgekeurd is, wat betekent dat hij voldoet aan de hoge veiligheidseisen van de auto-industrie. De werklamp is ook EMC-gecertificeerd volgens ISO 13766, ISO 14982 en ISO 12985 om ervoor te zorgen dat hij zelfs in elektromagnetisch gestoorde omgevingen goed werkt.
We hebben zoveel vertrouwen in de kwaliteit en betrouwbaarheid van de ABL SHD 5000 dat we een indrukwekkende garantie van 5 jaar bieden. Dit geeft je extra gemoedsrust en vertrouwen in je aankoop.
LED: 16 x LED
Werkelijke lumen: 5000 lm
Volt: 12-24V DC
Effect: 48W
Bereik: 1 lux op 63 m
Stroomverbruik: 2A @ 24V
Kleurtemperatuur: 6000K
Diashow: Rijden
Certificaten: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 klasse 5
Vochtbescherming: IP68, 69K
Aansluiting: DT
Afmetingen en gewicht: 102x98x91 mm | 1,1kg
Trilling: 20 Grms, van 24Hz tot 2000Hz
Slagvastheid: 80 G
Garantie: 5 jaar
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.