
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
672 EUR / verpakt incl. btw
Upgrade de verlichting van uw auto met het Luxtar Twilight Refit Pakket >>CANBUS<<. Dit complete pakket biedt krachtige prestaties, optimale duurzaamheid en eenvoudige installatie - perfect voor veiliger rijden en beter zicht onder alle omstandigheden.
| Grootte mm | 508x45x65 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 300 |
| Werkelijk stroomverbruik | 284 |
| Kleurtemperatuur | 5000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtbeeld | Rijden |
| Volt (V) | 9, 12, 24, 32 |
| Stroomverbruik | 20,7A @13,7V |
| Lampkap / Contact | DTP-4 |
| Autorisatie | E-goedgekeurd, R112, R10, R148, R149 |
Breng uw autoverlichting naar een hoger niveau met onze Inbouwpakket Luxtar Twilight >>CANBUS<Met een indrukwekkende helderheid van 300 W, 18.140 lumen en 1 lux tot 794 meter, biedt dit pakket uitzonderlijk zicht, zelfs in donkere en moeilijke omstandigheden. Getest en goedgekeurd volgens de R112-norm, levert dit pakket ook 1 lux tot 430 meter.
Om een zo goed mogelijke signaaloverdracht te garanderen, raden wij u aan om: 103179XR-DT Kabelset voor XBB Power Unit – DT als signaalkabel. Deze hoogwaardige kabelset is ontworpen voor veeleisende omgevingen en biedt een veilige en robuuste verbinding die de duurzaamheid en functionaliteit van uw verlichtingssysteem verlengt.
Met het Luxtar Twilight Recessed-pakket krijgt u alles wat u nodig hebt om een efficiënte en betrouwbare verlichtingsinstallatie te creëren, met hoge prestaties en een betrouwbare verbinding – perfect voor iedereen die krachtige verlichting wil combineren met stijl en veiligheid.
LED: 18 x LED / 18 x LED DRL Wit & Oranje
Theoretisch lumen: 22 235 lm
Werkelijke lumen: 18 140 lm
Bereik: 1 lux @ 794 m / R112: 1 lux @ 430 m
Volt: 9-32V (parkeerlichten 6-32V)
Vermogen: 300W
Werkelijk energieverbruik: 284W
Stroomverbruik: 20,7A @13,7V
Kleurtemperatuur: 5000K
Diashow: Rijden
Positielicht: Wit en oranje
Certificaat: E-goedgekeurd (R112, R10, R148, R149) ref.45
Vochtbescherming: IP69K
Aansluiting: DTP 4-pins connector, 2m kabel
Accessoires: bodem-, boven- en zijbeugel inbegrepen
Afmetingen en gewicht: 508 x 45 x 65 mm / 1,65 kg
Garantie: 3 jaar
| 5 sterren | 100% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.