
Je mandje is leeg.
340 EUR / st incl. btw
| Grootte mm | 517x54x65 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 150 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | Multispanning, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32, 36 |
| Stroomverbruik | 4,1A bij 24V, 8,7A bij 12V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | CE, ECE, R10 |
Maximaliseer uw zichtbaarheid op de weg met de gebogen extra lichtbalk van BriodLight. Deze hoogwaardige lichtbalk biedt uitstekende verlichting en flexibele montagemogelijkheden, afgestemd op uw specifieke behoeften.
De gebogen extra lichtbalk van BriodLight combineert krachtige verlichting met een duurzaam ontwerp. Of u nu op de weg of off-road rijdt, deze lichtbalk verbetert uw zichtbaarheid en veiligheid.
LED's: 10 x LED's
Theoretische lumen: 14 500 lm
Werkelijke lumen: 11 500 lm
Bereik: 1 lux @ 480 m
Volt: 9-36V
Effect: 150W
Werkelijk stroomverbruik: -
Stroomverbruik: 8,7A bij 13,7V, 4,1A bij 24V
Kleurtemperatuur: 6000K
Lichtbeeld: -
Certificaat: CE, ECE R10
Vochtbescherming: IP69K
Aansluiting: DT-connector met kabel van 0,5 m
Afmetingen en gewicht: 517x54x65mm / 2,38kg
Garantie
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.