
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
636 EUR / st incl. btw
Extreem duurzaam extra licht met geweldige prestaties.
| Grootte mm | 367x138x90 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 290 |
| Werkelijk stroomverbruik | 204 |
| Kleurtemperatuur | 6000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtverstrooiing (graden) | 85 |
| Lichtbeeld | VLOED |
| Volt (V) | Multispanning, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Stroomverbruik | 17A@12V, 8,5A@24V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 klasse 4 |
Dit is een perfecte werklamp voor iedereen die prijs stelt op ruwe prestaties met een solide duurzaamheid. We hebben deze serie ontwikkeld voor diegenen die geen compromissen willen sluiten, maar het beste uit alles willen halen!
De constructie is gegoten in ADC12 aluminium, het glas in polycarbonaat klasse 5 en de beugel in massief 4 mm 304 roestvrij staal. Dit is een werklamp die perfect is voor het werken in kwetsbare situaties. In de mijn, het bos, de grindgroeve of waarom niet op zee?
Dankzij dit alles is het goedgekeurd om zonder problemen te worden blootgesteld aan trillingen en schokken tot 30G in kracht en met een IP69K goedkeuring is het bestand tegen elk water waaraan het kan worden blootgesteld. Ook steenslag is geen probleem, want het glas is gemaakt van hoogwaardig polycarbonaat.
LED: Osram 29 X 10W
Ruw Lumen: 34 800lm
Werkelijke Lumen: 23 200lm
Volt: 9-32V
Vermogen: 290W
Werkelijk energieverbruik: 204W
Stroomverbruik: 12V 17A / 24V 8,5A
Kleurtemperatuur: 6000K
Lichtbeeld: Flood 85°
Vochtbescherming: IP69K
Condensatiemembraan: Ja
Kabel/connector: Voorgevormde DT-connector
Beugel: 5mm roestvrij staal 304, M8 + M10 bout
Materiaal: Polycarbonaat, aluminium behuizing
Goedkeuring: CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 Klasse 4
Trillingsklasse: > 30G
Werkomgeving: -45°C +85°C
Afmetingen: B367 x H138 x D90mm
Gewicht: 5,9 kg
Garantie: 2 jaar
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.