
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
409 EUR / st incl. btw
| Grootte mm | 798x47x54 |
|---|---|
| Werkelijk stroomverbruik | 130 |
| Kleurtemperatuur | 5000K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtbeeld | VLOED |
| Volt (V) | Multispanning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Stroomverbruik | 10,83A@12V, 5,28A@24V |
| Lampkap / Contact | DT |
| Autorisatie | E-goedgekeurd, ECE, R10 |
BriodLights introduceert haar nieuwste ontwikkeling op het gebied van taakverlichting, de NEX LED Task Light Frame, die het vorige artikel 275-31014 vervangt. Met zijn robuuste, gepoedercoate aluminium behuizing is deze lichtbalk zowel schokbestendig als waterdicht, waardoor het een ideale oplossing is voor een breed scala aan toepassingen.
De NEX LED werklichtbalk is ontworpen met de behoeften van de gebruiker in gedachten. Dankzij de meegeleverde verstelbare beugels is het eenvoudig om de lichtbalk op verschillende plaatsen te installeren, aan de achterkant of met zijbeugels.
Met een garantie van 3 jaar is de NEX LED-taaklamp van BriodLight een duurzame en betrouwbare investering voor uw verlichtingsbehoeften. Waar u ook licht nodig hebt, NEX verlicht uw werkplek efficiënt en betrouwbaar.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Vermogen: 130W
Theoretisch lumen: 39 600 lm
Gemeten lumen: 8107 lm
Bereik: 1 lux @ 148 m
Stroomverbruik: 10,83A @12V | 5,28A @24V
Kleurtemperatuur: 5000K
Lichtbeeld: Breed
Certificaat: ECE R10
Vochtbescherming: IP69K
Aansluiting: DT
Afmetingen en gewicht: 798 x 47 x 54 mm / 2,13 kg
Garantie: 3 jaar
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.