
Je mandje is leeg.

Je mandje is leeg.
90 EUR / st incl. btw
| Grootte mm | 157x49,7x60 |
|---|---|
| LED-chips Vermogen W | 30 |
| Kleurtemperatuur | 5700K |
| Vochtbeschermingswaarde (IPXX) | IP69K |
| Lichtbeeld | VLOED |
| Volt (V) | Multispanning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Stroomverbruik | 0,95 A bij 24 V, 1,86 A bij 12 V |
| Lampkap / Contact | Open Draad |
| Autorisatie | R10, R65 |
Maximaliseer beide zichtbaarheid en veiligheid met BriodLights Werklamp met Waarschuwingslampje - en compact en krachtig verlichtingsoplossing die combineert intens werklicht met een duidelijke waarschuwingsfunctie. Perfect voor bouwplaatsen, servicevoertuigen en andere omgevingen waar zichtbaarheid cruciaal is.
Of u nu onderweg bent, in het terrein of extra veiligheid nodig hebt in veeleisende omgevingen: BriodLights biedt de oplossing. hoogste prestaties en betrouwbaarheid. Met een duurzame constructie en gebruiksvriendelijke montage, is dit de de ultieme werklamp voor degenen die beide nodig hebben efficiëntie en veiligheid.
LED: 6 x LED
Volt: 10-30V
Vermogen: 30W
Theoretisch aantal lumen: 2880 lm
Gemeten lumen: 1727 lm
Bereik: 1 lux @ 53 m
Stroomverbruik: 1,86A bij 12V | 0,95A bij 24V
Kleurtemperatuur: 5700K
Lichtbeeld: Breed
Certificaat: ECE R10, R65
Vochtbescherming: IP69K
Aansluiting: Kabel
Kabellengte (m): 0,5
Afmetingen en gewicht: 157 x 49,7 x 60 mm / 0,47 kg
| 5 sterren | 0% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Inga recensioner ännu.
Opgelet!
We lanceren momenteel onze nieuwe e-commerce, iedereen die een account had op onze oude site zal een e-mail van ons ontvangen
met bijgewerkte informatie. Als je voor 16/8 nog geen e-mail van ons hebt ontvangen, neem dan contact met ons op
hier.