
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
218 EUR / kpl sis. alv
90 W:n työvalo, joka tarjoaa täyden valaistuksen työtilanteesta riippumatta.
| Koko mm | 162x130x87 |
|---|---|
| LED-sirut Teho W | 90 |
| Todellinen virrankulutus | 68 |
| Värilämpötila | 6000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Valon sironta (astetta) | 85 |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännitteinen, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Virrankulutus | 2,8 A @ 24 V, 5,6 A @ 12 V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | CE, RoHs, EMC/EMI, CISPR 25 - luokka 4 |
Tämä on täydellinen työvalo niille, jotka arvostavat raakaa suorituskykyä ja vankkaa kestävyyttä. Olemme kehittäneet tämän sarjan niille, jotka eivät halua tehdä kompromisseja, vaan haluavat kaiken mahdollisen!
ADC12-alumiinista valetun rakenteensa, 5. luokan polykarbonaattilasin ja vankasta 4 mm:n 304-ruostumattomasta teräksestä valmistetun kannattimen ansiosta tämä työvalaisin on täydellinen, kun työskentelet haavoittuvissa tilanteissa. Se voi olla kaivoksessa, metsässä, sorakuopassa tai miksei vaikka merellä.
Kaiken tämän ansiosta se on hyväksytty altistumaan ongelmitta jopa 30G:n tärinälle ja iskuille, ja IP69K-hyväksynnän ansiosta se kestää kaikenlaista vettä, jolle se voi altistua. Kiveniskemät eivät myöskään ole huolenaihe, sillä lasi on valmistettu korkealaatuisesta polykarbonaatista.
LED: Osram 9 x 10 W
Raakavalovirta: 10800lm
Todellinen lumen-teho: 7650lm
Voltti: 9-32V
Teho: 90W
Virrankulutus: 12V 5,6A / 24V 2,8A
Todellinen virrankulutus: 68W
Värilämpötila: 6000K
Valon kuva: Flood 85°
Kosteussuojaus: IP69K
Kondenssikalvo: Kyllä
Kaapeli/liitin: Valettu DT-liitin
Kiinnike: 4 mm ruostumaton teräs 304, M8 + M10 pultti
Materiaali: Polykarbonaatti, alumiinikotelo
Hyväksyntä: CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 Luokka 4
Tärinäluokka: > 30G
Työympäristö: -45°C +85°C
Mitat: L162 x K130 x S87 mm
Paino: 2,1 kg
Takuu: 2 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.