
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
409 EUR / kpl sis. alv
| Koko mm | 798x47x54 |
|---|---|
| Todellinen virrankulutus | 130 |
| Värilämpötila | 5000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännite, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Virrankulutus | 10,83 A @ 12 V, 5,28 A @ 24 V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | E-hyväksytty, ECE, R10 |
BriodLights esittelee työpistevalaistuksen uusimman tuotekehityksensä, NEX LED-työpistevalaisinkehyksen, joka korvaa aiemman mallin 275-31014. Jämäkän, jauhemaalatun alumiinikotelon ansiosta tämä valaisinpalkki on sekä iskunkestävä että vedenpitävä, joten se on ihanteellinen ratkaisu monenlaisiin sovelluksiin.
NEX LED-työvalopalkki on suunniteltu käyttäjän tarpeet huomioon ottaen. Mukana toimitettujen säädettävien kiinnikkeiden ansiosta valopalkki on helppo asentaa useisiin eri paikkoihin, joko taakse tai sivukannattimilla.
BriodLightin NEX LED-työpistevalaisin on kestävä ja luotettava investointi valaistustarpeisiisi, sillä sillä on 3 vuoden takuu. Riippumatta siitä, missä tarvitset valoa, NEX valaisee työpaikkasi tehokkaasti ja luotettavasti.
LEDit: 33 x LEDit
Voltti: 10-30V
Teho: 130W
Teoreettinen valovirta: 39 600 lm
Mitattu lumenmäärä: 8107 lm
Kantama: 1 luksia @ 148 m
Virrankulutus: 10,83 A @ 12 V | 5,28 A @ 24 V
Värilämpötila: 5000K
Valo kuva: Leveä
Todistus: ECE R10
Kosteussuojaus: IP69K
Yhteys: DT
Mitat ja paino: 798 x 47 x 54 mm / 2,13 kg
Takuu: 3 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.