
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
133 EUR / kpl sis. alv
| Koko mm | 101x97x57 |
|---|---|
| LED-sirut Teho W | 29 |
| Värilämpötila | 6000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Voltti (V) | 12, 24 |
| Virrankulutus | 1,2A @ 24V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 luokka 5. |
ABL SL 2000 on valikoima ADR-hyväksyttyjä työvaloja, jotka on suunniteltu kaikenlaisiin työolosuhteisiin. Nämä työvalot on suunniteltu täyttämään ja ylittämään tiukat teollisuusvaatimukset, ja ne ovat erinomainen valinta niille, jotka etsivät tehokasta valaistusratkaisua kompaktissa muodossa.
Investoi ABL SL 2000 -työvaloihin, sillä ne tarjoavat vakaata ja tehokasta valaistusta työolosuhteista riippumatta.
LED: 6 x LED
Todellinen valovoima: 2000 lm
Jännite: 12-24V DC
Vaikutus: 29W
Virrankulutus: 1,2A @ 24V
Värilämpötila: 6000K
Diaesitys: Ajaminen
Sertifikaatit: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 luokka 5.
Kosteussuojaus: IP69K
Yhteys: DT
Mitat ja paino: 101x97x57 mm | 0.55kg
Tärinä: 60 G
Iskunkestävyys: 15 grammaa, 24Hz - 2000Hz välillä
Takuu: 5 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.