
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
154 EUR / kpl sis. alv
| Koko mm | 80x56x80 |
|---|---|
| LED-sirut Teho W | 25 |
| Värilämpötila | 5000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP68. IP69K |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännitteinen, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Virrankulutus | 1.6A@14.4V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
Utility 25 -työvalo on Lazerin tehokkaiden LED-työvalojen ja -lisävarusteiden valikoima, jossa yhdistyvät tehokkaat LED-järjestelmät ja patenttia odottavat muotoiluominaisuudet kirkkauden, toimivuuden ja luotettavuuden maksimoimiseksi. Utility-mallisto on suunniteltu kestämään vaativimmissakin ympäristöissä tärinää, korroosiota, iskuja ja veden sisäänpääsyä. Valitse 25W, 45W tai 80W teho - tai jos haluat - paljon, enemmän tai eniten valoa! Suuri teho säilyy pitkään innovatiivisen CAE-optimoidun jäähdytysjärjestelmän ansiosta, joka varmistaa, että lämpö haihtuu tehokkaasti lampusta.
Kaikki Utility-sarjan valaisimet ovat pieniä ja kompakteja, ja ne tuottavat vaikuttavan määrän ja laadun valoa. Erittäin heijastava, tyhjiömetalloitu optiikka, joka on suunniteltu ja suunniteltu edistyksellisimmillä CAD-suunnittelu- ja valosimulointiohjelmistoilla, tuottaa tasaisen valovirran laajalle alueelle ajoneuvon ympärillä, joka on aina kirkkaasti valaistu. LEDit on valittu huolellisesti, ja niiden värilämpötila on 5000 K, minkä on todettu maksimoivan terävyyden ja vähentävän samalla väsymystä ja rasitusta, joita korkeampien värilämpötilojen käyttö voi aiheuttaa.
Valaisimet ovat ADR-hyväksyttyjä Utility-25:llä on EMC-merkintä CISPR-25 (luokka 5) ja Utility-45:llä ja 80:llä CISPR-25 (luokka 3).
LED: 4 x LED
Teoreettinen valovirta: 3016 lm
Voltti: 10-32V
Vaikutus: 25W
Virrankulutus (14,4 V:lla): 1,6 A
Kantama: 1 luksia @ 54 m
Värilämpötila: 5000K
Valo kuva: Leveä
Kosteussuojaus: IP67
Yhteys: DT
Mitat ja paino: 80x56x80 mm | 0.36kg
Tärinä: 10Hz-2000Hz, 10gn
Iskunkestävyys: TBC
Takuu: 5 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.