
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
636 EUR / kpl sis. alv
Erittäin kestävä, erittäin kevyt ja suorituskykyinen.
| Koko mm | 367x138x90 |
|---|---|
| LED-sirut Teho W | 290 |
| Todellinen virrankulutus | 204 |
| Värilämpötila | 6000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Valon sironta (astetta) | 85 |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännitteinen, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Virrankulutus | 17A@12V, 8.5A@24V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 Luokka 4 |
Tämä on täydellinen työvalo niille, jotka arvostavat raakaa suorituskykyä ja vankkaa kestävyyttä. Olemme kehittäneet tämän sarjan niille, jotka eivät halua tehdä kompromisseja, vaan haluavat kaiken mahdollisen!
ADC12-alumiinista valetun rakenteensa, 5. luokan polykarbonaattilasin ja vankasta 4 mm:n 304-ruostumattomasta teräksestä valmistetun kannattimen ansiosta tämä työvalaisin on täydellinen, kun työskentelet haavoittuvissa tilanteissa. Se voi olla kaivoksessa, metsässä, sorakuopassa tai miksei vaikka merellä.
Kaiken tämän ansiosta se on hyväksytty altistumaan ongelmitta jopa 30G:n tärinälle ja iskuille, ja IP69K-hyväksynnän ansiosta se kestää kaikenlaista vettä, jolle se voi altistua. Kiveniskemät eivät myöskään ole huolenaihe, sillä lasi on valmistettu korkealaatuisesta polykarbonaatista.
LED: Osram 29 X 10W
Raaka valovoima: 34 800lm
Todellinen valovoima: 23 200lm
Voltti: 9-32V
Teho: 290W
Todellinen virrankulutus: 204W
Virrankulutus: 12V 17A / 24V 8.5A
Värilämpötila: 6000K
Valon kuva: Flood 85°
Kosteussuojaus: IP69K
Kondenssikalvo: Kyllä
Kaapeli/liitin: Valettu DT-liitin
Kiinnike: 5mm ruostumatonta terästä 304, M8 + M10 pultti.
Materiaali: Polykarbonaatti, alumiinikotelo
Hyväksyntä: CE RoHS EMC/EMI CISPR 25 Luokka 4
Tärinäluokka: > 30G
Työympäristö: -45°C +85°C
Mitat: L367 x K138 x S90mm.
Paino: 5.9kg
Takuu: 2 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.