
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
159 NOK / par inkl. mva.
Modell: T10 W5W 20SMD 6000k
Multispenning: 9–28 V
Lysfarge: 6000K
Canbus: Nei
Levering: 2 stk. T10 20 SMD LED-pærer
| Størrelse mm | 26x11,8 |
|---|---|
| LED-brikker Power W | 5 |
| Faktisk strømforbruk | 12 |
| Fargetemperatur | 6000K |
| Lysspredning (grader) | 360 |
| Volt (V) | 12 |
| Strømforbruk | 0,1A@12V |
| Lampehette / Kontakt | W5W, W3W, T10, W2.1x9.5d |
T10 (W5W) LED-diodelamper utstyrt med 20 SMD 3014 Epistar-brikker.
Diodelampen har uavhengig polaritet (+/-) og er sikker for strømtopper på opptil 28 V og konstant strømregulering.
Resultatet er en rimelig diodelampe av høy kvalitet og utførelse som ikke kan sammenlignes med lignende lamper på markedet.
Godt å vite:
Nyere biler kan trenge Super Canbus (se artikkel 151131 eller 32440)
Hvis du trenger sterkere lamper, kan du ta en titt på utvalget vårt under fanen "Diodelamper-T10|W5W".
Merke: XENONKUNGEN
Modell: T10 20SMD LED
Lampesokkel: T10, W5W, W3W, Glassfotlampe
Lyskilde: LED
Lysstyrke (lumen): 130
Spenning (Volt): 12 V likestrøm
Effekt (Watt): 12 V/1,2 W
Strømforbruk (Ampere): 12 V/0,1 A
Lysfarge/fargetemperatur: 6000-6500K
Canbus: Nei
Størrelse: 26×11,8 mm (LxB)
Spredning: 360°.
Garanti:
1 år i normalt kjøretøymiljø
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.