
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
1063 NOK / stk inkl. mva.
| Størrelse mm | 157x49,7x60 |
|---|---|
| LED-brikker Power W | 30 |
| Fargetemperatur | 5700K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP69K |
| Lysbilde | FLOM |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbruk | 0,95A@24V, 1,86A@12V |
| Lampehette / Kontakt | Åpen ledning |
| Autorisasjon | R10, R65 |
Maksimer begge deler synlighet og sikkerhet med BriodLights Arbeidslys med varsellampe - og kompakt og kraftig belysningsløsning som kombinerer intenst arbeidslys med en tydelig advarselfunksjon. Ideell for byggeplasser, servicebiler og andre miljøer der synlighet er avgjørende.
Enten du jobber på veien, i terrenget eller trenger ekstra sikkerhet i krevende miljøer, kan BriodLights høyeste ytelse og pålitelighet. Med en holdbar konstruksjon og brukervennlig monteringdette er den ultimate arbeidslampen for de som trenger begge deler effektivitet og sikkerhet.
LED: 6 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 30W
Teoretiske lumen: 2880 lm
Målt lumen: 1727 lm
Rekkevidde: 1 lux @ 53 m
Strømforbruk: 1,86 A ved 12 V | 0,95 A ved 24 V
Fargetemperatur: 5700K
Lysbilde: Bredt
Sertifikat: ECE R10, R65
Beskyttelse mot fuktighet: IP69K
Tilkobling: Kabel
Kabellengde (m): 0,5
Mål og vekt: 157 x 49,7 x 60 mm / 0,47 kg
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.