
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
661 NOK / stk inkl. mva.
| Størrelse mm | 160x45x63 |
|---|---|
| LED-brikker Power W | 18 |
| Fargetemperatur | 6000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbruk | 0,7A@24V, 14A@12V |
| Lampehette / Kontakt | DT |
| Autorisasjon | CE, ECE, R10, RoHS |
Vår LED-arbeidslampe fra BriodLights gir stor ytelse i en liten pakke. Med sin kompakte design og seks Osram-dioder av høy kvalitet leverer denne lampen eksepsjonelt lys som effektivt kan belyse arbeidsområdet ditt.
Denne arbeidslykten gir 1 lux på 45 meters avstand, noe som gir et svært effektivt lys. Uansett hvilke behov du har, vil denne lampen gi deg den belysningen du trenger for å utføre arbeidet ditt på en effektiv og sikker måte.
Vi streber alltid etter å tilby produkter du kan stole på. Derfor er vår LED-arbeidslampe sertifisert i henhold til IP69K, CE, ECE R10 og RoHS. Du kan være sikker på at du får en lampe som er bygget for å vare og levere pålitelig ytelse.
LED: 6 x LED
Teoretisk lumen: 1620 lm
Volt: 10-30V DC
Effekt: 18W
Rekkevidde: 1 lux ved 45 m
Strømforbruk: 1,4 A ved 12 V | 0,7 A ved 24 V
Fargetemperatur: 6000K
Sertifikater: CE, ECE R10 og RoHS
Beskyttelse mot fuktighet: IP69K
Tilkobling: DT
Mål og vekt: 160x45x63 mm
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.