
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
3297,8 DKK / stk inkl. moms
| Størrelse mm | 522x47,1x54,3 |
|---|---|
| Faktisk strømforbrug | 81,8 |
| Farvetemperatur | 5000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP69K |
| Lysbillede | FLOD |
| Volt (V) | Multispænding, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbrug | 3,32A@24V, 6,82A@12V |
| Lampehætte / Kontakt | DT |
| Godkendelse | E-godkendt, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED-arbejdslygte med integreret advarselslys er en alsidig belysningsløsning til arbejde under alle forhold. Denne lygtebom kombinerer kraftig LED-belysning med en robust konstruktion, der giver pålideligt lys, når du har mest brug for det.
Med et robust, pulverlakeret aluminiumshus er NEX LED-arbejdslampen både stødsikker og vandtæt. Det sikrer, at den kan modstå hårde arbejdsforhold og vedvarende vejr.
BriodLights NEX LED-arbejdslysrampe er nem at installere med de medfølgende beslag. Den har justerbare beslag til bag- eller sidemontering, hvilket giver dig fleksibilitet til at installere lygtebjælken på den måde, der passer bedst til dine behov.
Denne lygtebjælke har et integreret orange advarselslys, der øger synligheden og sikkerheden. Det gør den til en fremragende løsning til arbejde i dårligt vejr eller på tidspunkter af dagen, hvor sigtbarheden er lav.
Med CE-, ECE R10-, RoHS- og IP69K-certificeringer er denne lysbjælke en sikker og pålidelig løsning. Derudover tilbyder BriodLights 3 års garanti på NEX LED-arbejdslygter, hvilket giver dig ekstra ro i sindet, når du investerer i denne belysningsløsning.
LED: 21 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 81,8W
Teoretisk lumen: 25 200 lm
Målte lumen: 6792 lm
Rækkevidde: 1 lux ved 108 m
Strømforbrug: 6,82 A ved 12 V | 3,32 A ved 24 V
Farvetemperatur: 5000K
Lysbillede: Bredt
Certifikat: ECE R10
Beskyttelse mod fugt: IP69K
Forbindelse: DT
Mål og vægt: 522×47,1×54,3 mm / 1,29 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.