
Din kurv er tom.
4651,5 DKK / stk inkl. moms
| Størrelse mm | 798x47,1x54,3 |
|---|---|
| Faktisk strømforbrug | 131,5 |
| Farvetemperatur | 5700K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP69K |
| Lysbillede | FLOD |
| Volt (V) | Multispænding, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbrug | 10,96A ved 12V, 5,15A ved 24V |
| Lampehætte / Kontakt | DT |
| Godkendelse | E-godkendt, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED arbejdslysbjælke er en alsidig arbejdslampe med integreret advarselslampe. Lysbjælken er bygget til at holde med et robust, pulverlakeret aluminiumshus, der gør den både stødsikker og vandtæt. Derudover er monteringen nem takket være de medfølgende beslag.
Rampen leveres med justerbare beslag, så den kan monteres på bagsiden af dit køretøj eller med sidebeslag, afhængigt af dine behov.
Hvert kabel er farvekodet for specifikke funktioner:
BriodLights NEX LED arbejdslysbjælke opfylder flere internationale standarder, herunder CE, ECE R10, RoHS og IP69K.
For at give dig fuldstændig ro i sindet leveres BriodLights NEX LED-arbejdslysbjælken med 3 års garanti.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 131,5W
Teoretisk lumen: 39 600 lm
Målte lumen: 10.571 lm
Rækkevidde: 1 lux @ 144 m
Strømforbrug: 10,96A @12V | 5,15A @24V
Farvetemperatur: 5700K
Lysbillede: Bredt
Certifikat: ECE R10
Beskyttelse mod fugt: IP69K
Forbindelse: DT
Dimensioner og vægt: 798×47,1×54,3 mm / 2,03 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.