
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
2032,3 DKK / stk inkl. moms
| Størrelse mm | 102x98x91 |
|---|---|
| LED-chips Power W | 48 |
| Farvetemperatur | 6000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP68. IP69K |
| Volt (V) | 12, 24 |
| Strømforbrug | 2A@24V |
| Lampehætte / Kontakt | DT |
| Godkendelse | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 klasse 5 |
Oplev ABL SHD 5000, en førsteklasses, kraftig arbejdslampe, der er specielt designet til at overgå de hårdeste krav i enhver anvendelse. Denne arbejdslampe er bygget til at modstå ekstreme forhold og levere enestående ydeevne.
Vi garanterer den højeste effektivitet og holdbarhed ved at bruge strenge tekniske testmetoder. Hver komponent i ABL SHD 5000 er fremstillet og testet i Europa, hvilket garanterer den højeste kvalitet og pålidelighed.
Arbejdslampen har et bredt lysstrålemønster, der spreder lyset over et stort område. Den er udstyret med en hærdet glaslinse og et robust aluminiumshus med en M10 monteringsbolt for en sikker og stabil installation.
Arbejdslampen tilsluttes via et DT-stik, der er ADR-godkendt, hvilket betyder, at den opfylder bilindustriens høje sikkerhedskrav. Arbejdslampen er også EMC-certificeret i henhold til ISO 13766, ISO 14982 og ISO 12985 for at sikre, at den fungerer korrekt, selv i elektromagnetisk forstyrrede miljøer.
Vi er så sikre på kvaliteten og pålideligheden af ABL SHD 5000, at vi tilbyder en imponerende 5-års garanti. Dette giver dig ekstra ro i sindet og tillid til dit køb.
LED: 16 x LED
Faktisk lumen: 5000 lm
Volt: 12-24V DC
Effekt: 48W
Rækkevidde: 1 lux @ 63 m
Strømforbrug: 2A @ 24V
Farvetemperatur: 6000K
Slideshow: Kørsel
Certifikater: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 klasse 5
Fugtbeskyttelse: IP68, 69K
Forbindelse: DT
Mål og vægt: 102x98x91 mm | 1,1 kg
Vibration: 20 gram, fra 24 Hz til 2000 Hz
Stødmodstand: 80 G
Garanti: 5 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.