
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
3050,1 DKK / stk inkl. moms
| Størrelse mm | 798x47x54 |
|---|---|
| Faktisk strømforbrug | 130 |
| Farvetemperatur | 5000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP69K |
| Lysbillede | FLOD |
| Volt (V) | Multispænding, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbrug | 10,83A@12V, 5,28A@24V |
| Lampehætte / Kontakt | DT |
| Godkendelse | E-godkendt, ECE, R10 |
BriodLights introducerer sin seneste udvikling inden for arbejdsbelysning, NEX LED Task Light Frame, som erstatter den tidligere artikel 275-31014. Med sit robuste, pulverlakerede aluminiumshus er denne lysbjælke både stødsikker og vandtæt, hvilket gør den til en ideel løsning til en lang række anvendelser.
NEX LED-arbejdslygtebjælken er designet med brugerens behov i tankerne. Takket være de medfølgende justerbare beslag er det nemt at installere lygtebjælken flere forskellige steder, enten bagpå eller med sidebeslag.
Med 3 års garanti er BriodLights NEX LED arbejdslampe en holdbar og pålidelig investering til dine belysningsbehov. Uanset hvor du har brug for lys, vil NEX oplyse din arbejdsplads effektivt og pålideligt.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 130W
Teoretisk lumen: 39 600 lm
Målte lumen: 8107 lm
Rækkevidde: 1 lux ved 148 m
Strømforbrug: 10,83A ved 12V | 5,28A ved 24V
Farvetemperatur: 5000K
Lysbillede: Bredt
Certifikat: ECE R10
Beskyttelse mod fugt: IP69K
Forbindelse: DT
Mål og vægt: 798 x 47 x 54 mm / 2,13 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.