
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
834,6 DKK / stk inkl. moms
2700 lumen giver fremragende udsyn bagud
1 lux på 65 meters afstand
ECE R10 og R65 klasse 1 & 2 certificeringer
| Størrelse mm | 164x45x70 |
|---|---|
| LED-chips Power W | 36 |
| Farvetemperatur | 5000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP68. IP69K |
| Lysbillede | Kørsel |
| Volt (V) | Multispænding, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Strømforbrug | 1,5A@24V, 3A@12V |
| Lampehætte / Kontakt | DT |
| Godkendelse | ECE, R10, R148, R23, R65 klasse 1 og 2 |
OZZ WR1 65-baglygten med integreret advarselslys er en højtydende belysningsløsning, der er designet til at forbedre dit køretøjs sikkerhed og synlighed under alle forhold. Lampen er både ECE R23-godkendt som baklygte, og det integrerede advarselslys er certificeret i henhold til ECE R65 klasse 1 & 2. Baklygten i kombination med det kraftige integrerede advarselslys forbedrer dit køretøjs sikkerhed i alle situationer.
OZZ WR1 65 er designet til at harmonere med resten af OZZ's belysningsserie og har en moderne æstetik, der supplerer dit køretøj. Med 2700 lumen og 1 lux på 65 meters afstand garanterer den fremragende udsyn bagud. Derudover er OZZ WR1 65 udstyret med justerbare beslag til nem installation, hvilket gør den til et optimalt valg til alle køretøjstyper.
Certificeringer for dette produkt omfatter ECE R10, R148 (R23), R65 klasse 1 og 2. Lampen har også en funktionsgaranti på 3 år.
LED: 4 x LED
Teoretiske lumen: 3 600 lm
Rå lumen: -
Faktisk lumen: 2 700 lm
Rækkevidde: 1 lux ved 65 m
Volt: 10-32V
Effekt: 36
Faktisk strømforbrug: -.
Strømforbrug: 3A ved 13,7V, 1,5 ved 24V
Farvetemperatur: 5000K
Lysbillede: Bredt
Certifikat: E-godkendt (R10)
Beskyttelse mod fugt: IP68/69
Forbindelse: DT
Mål og vægt: Ø 164x45x70 mm (BxHxD) / 1,5 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.