
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
10246,2 DKK / pakke inkl. moms
Oplev OZZ 7″ White Extra Light Kit med Rallyfemma Extra Light Mount til 5 ekstra lygter! Maksimal synlighed og stil i et kraftfuldt hvidt design. Perfekt til dem, der ønsker at kombinere overlegen ydeevne og elegant æstetik på vejen. Opgrader i dag, og kør mere sikkert!
| LED-chips Power W | 78, 75,6 |
|---|---|
| Farvetemperatur | 5000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP69K |
| Lysbillede | Kørsel |
| Volt (V) | 10, 12, 24, 32, 36 |
| Strømforbrug | 2,6A VED 24V, 5,68A VED 12V |
| Lampehætte / Kontakt | DT4 |
| Godkendelse | ECE, R112, R7, R10, CE |
Tag din køreoplevelse til det næste niveau med OZZ 7″ White Auxiliary Light Kit med Rallyfemma Auxiliary Light Mount for 5 Auxiliary Lights. Denne pakke er designet til at give dig optimal synlighed og en stilfuld hvid finish, der ikke kun forbedrer din sikkerhed på vejen, men også forbedrer dit køretøjs udseende.
Vigtigste funktioner:
Opgrader din bil med OZZ 7″ White Extra Light Package, og oplev forskellen. Bestil nu, og kør med selvtillid, dag og nat!
Lampetype: LED
Teoretisk lumen: 7200 lm
Målte lumen: 5800 lm
Rækkevidde: 1 lux @ 470 m
Volt: 10-36V
Effekt ved 12V: 78 W
Effekt ved 24 V: 75,6 W
Strømforbrug: Specifikation ikke tilgængelig
Farvetemperatur: 5000K
Foto: Kørelys
Certifikat: ECE R112, R7, R10, CE; REF: 50
Beskyttelse mod fugt: IP69K
Tilslutning: DT-4
Mål og vægt: Ø 178 mm / 2 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.