
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
2985,7 DKK / stk inkl. moms
Fuldt hvidt 9" ekstralys fra OZZ med 10.424 lumen, dynamisk positionslys og integreret advarselslys. Perfekt til både vej og terræn.
| Volt (V) | 10-35 |
|---|---|
| Strømforbrug | 11,17A ved 12V, 5,62A ved 24V |
| Farvetemperatur | 5000K |
| Værdi for beskyttelse mod fugt (IPXX) | IP69K, IP68K |
| Lysbillede | Kørsel |
| Godkendelse | ECE, R10, R148, R149, EMC, R65 |
| Lampehætte / Kontakt | DT-6 |
| Garanti | 3 år |
OZZ XR3 P9” 65 Arctic Edition er en kraftfuld og stilfuld LED-ekstralygte i et helt hvidt design, designet til dem, der ønsker at kombinere maksimal ydeevne med et unikt udseende. Den bygger på de populære XR2 P9” og XR3 P9”, men er også udstyret med en integreret E-godkendt advarselslampe i orange for øget sikkerhed.
Ligesom tidligere modeller har Arctic Edition OZZ's karakteristiske dynamiske positionslys i hvid og orange, hvilket giver et moderne og eksklusivt look. Med boost-funktionen leverer det ekstra lys hele 10.424 lumen og når 1 lux på op til 735 meter - perfekt til både vejkørsel og krævende terræn.
Den neutrale farvetemperatur på 5000 K giver et naturligt lys, der reducerer øjentræthed og forbedrer synligheden i mørke. En optimal kombination af design, funktion og sikkerhed.
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.