
Din kurv er tom.

Din kurv er tom.
101,1 DKK / par inkl. moms
Model: T10 W5W 20SMD 6000k
Multispænding: 9-28V
Lysfarve: 6000K
Canbus: Nej
Leveringsindhold: 2 stk. T10 20 SMD LED-pærer
| Størrelse mm | 26x11,8 |
|---|---|
| LED-chips Power W | 5 |
| Faktisk strømforbrug | 12 |
| Farvetemperatur | 6000K |
| Spredning af lys (grader) | 360 |
| Volt (V) | 12 |
| Strømforbrug | 0,1A@12V |
| Lampehætte / Kontakt | W5W, W3W, T10, W2.1x9.5d |
T10 (W5W) LED-diodelamper udstyret med 20 SMD 3014 Epistar-chips.
Diodelampen har uafhængig polaritet (+/-) og er sikker til strømtoppe op til 28V samt konstant strømregulering.
Resultatet er en prisbillig diodelampe af høj kvalitet og udførelse, som ikke kan sammenlignes med lignende lamper på markedet.
Godt at vide:
Nyere biler kan kræve Super Canbus (se vare 151131 eller 32440)
Hvis du har brug for stærkere lamper, så tag et kig på vores udvalg under fanen "Diodelamper-T10|W5W".
Mærke: XENONKUNGEN
Model: T10 20SMD LED
Lampefat: T10, W5W, W3W, lampefat i glas
Lyskilde: LED
Lysstyrke (lumen): 130
Spænding (volt): 12V DC
Effekt (watt): 12V/1,2W
Strømforbrug (ampere): 12V/0,1A
Lysfarve/farvetemperatur: 6000-6500K
Canbus: Nej
Størrelse: 26×11,8 mm (LxB)
Spredning: 360°.
Garanti:
1 år i normalt køretøjsmiljø
| 5 stjerner | 0% | |
| 4 stjerner | 0% | |
| 3 stjerner | 0% | |
| 2 stjerner | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Pas på!
Vi er i gang med at lancere vores nye e-handel, og alle, der havde en konto på vores gamle side, vil modtage en e-mail fra os
med opdaterede oplysninger løbende. Hvis du ikke har modtaget en e-mail fra os inden 16/8, bedes du kontakte os.
her.