
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
175 EUR / kpl sis. alv
| Koko mm | 246x47x54 |
|---|---|
| Todellinen virrankulutus | 34,9 |
| Värilämpötila | 5000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännite, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Virrankulutus | 1.43A@24V, 2.91A@12V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | E-hyväksytty, R10 |
BriodLights jatkaa työpistevalaistuksen mullistamista NEX LED-työpistevalaisimella. Vankka, pulverimaalattu alumiinikotelo tarjoaa kestävän ja luotettavan valaistusratkaisun, joka on sekä iskunkestävä että vedenkestävä.
NEX LED-työvalokehys on suunniteltu monenlaisiin sovelluksiin. Mukana toimitettujen säädettävien kiinnikkeiden ansiosta se voidaan asentaa helposti useisiin eri paikkoihin joko taakse tai sivukannattimilla.
Tämän valopalkin jokainen osa-alue on suunniteltu työympäristösi huomioon ottaen. BriodLightin NEX LED-työvalopalkki on 3 vuoden takuun ansiosta investointi valaistusratkaisuusi, joka kestää vuosia.
LED: 9 x LED
Teoreettiset lumenit: 10 800 lm
Todellinen valovoima: 3 290 lm
Kantama: 1 luksi @ 75 m
Voltti: 10-30V
Vaikutus: 34,9W
Virrankulutus: 2.91A@12V | 1.43A@24V
Värilämpötila: 5000K
Todistus: sähköisesti hyväksytty (R10)
Kosteussuojaus: IP69K
Yhteys: DT
Mitat ja paino: 246x47x54 mm / 0,681 kg
Takuu: 3 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.