
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
442 EUR / kpl sis. alv
| Koko mm | 522x47,1x54,3 |
|---|---|
| Todellinen virrankulutus | 81,8 |
| Värilämpötila | 5000K |
| Kosteussuojausarvo (IPXX) | IP69K |
| Valo kuva | TULVA |
| Voltti (V) | Monijännite, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Virrankulutus | 3,32 A @ 24 V, 6,82 A @ 12 V |
| Lampun kanta / kosketin | DT |
| Lupa | E-hyväksytty, ECE, R10 |
BriodLightin NEX LED-työvalopalkki, jossa on integroitu varoitusvalo, on monipuolinen valaistusratkaisu työskentelyyn kaikissa olosuhteissa. Tässä valopalkissa yhdistyvät kirkas LED-valaistus ja vankka rakenne, mikä takaa luotettavan valon silloin, kun sitä eniten tarvitset.
NEX LED-työvalaisimessa on kestävä, pulverimaalattu alumiinikotelo, ja se on sekä iskunkestävä että vedenkestävä. Näin se kestää kovia työolosuhteita ja kestävää säätä.
BriodLightin NEX LED-työvaloramppi on helppo asentaa mukana tulevilla kiinnikkeillä. Se sisältää säädettävät kiinnikkeet taka- tai sivuasennusta varten, mikä antaa sinulle joustavuutta asentaa valopalkki tarpeisiisi parhaiten sopivalla tavalla.
Tässä valopalkissa on integroitu oranssi varoitusvalo, joka lisää näkyvyyttä ja turvallisuutta. Tämä tekee siitä erinomaisen ratkaisun työskentelyyn huonolla säällä tai huonon näkyvyyden aikana.
CE-, ECE R10-, RoHS- ja IP69K-sertifikaattien ansiosta tämä valopalkki on turvallinen ja luotettava ratkaisu. Lisäksi BriodLights tarjoaa NEX LED-työvalopalkille 3 vuoden takuun, mikä antaa sinulle lisää mielenrauhaa, kun investoit tähän valaistusratkaisuun.
LED: 21 x LED
Voltti: 10-30V
Teho: 81,8W
Teoreettinen valoteho: 25 200 lm
Mitattu lumenmäärä: 6792 lm
Kantama: 1 luksia @ 108 m
Virrankulutus: 6,82 A @ 12 V | 3,32 A @ 24 V
Värilämpötila: 5000K
Valo kuva: Leveä
Todistus: ECE R10
Kosteussuojaus: IP69K
Yhteys: DT
Mitat ja paino: 522 × 47,1 × 54,3 mm / 1,29 kg
Takuu: 3 vuotta
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.