
Korisi on tyhjä.

Korisi on tyhjä.
14 EUR / pari sis. alv
Malli: T10 W5W 20SMD 6000k
Monijännite: 9–28 V
Valon väri: 6000K
Canbus: Ei
Toimituksen sisältö: 2 kpl T10 20 SMD LED-polttimoa
| Koko mm | 26x11,8 |
|---|---|
| LED-sirut Teho W | 5 |
| Todellinen virrankulutus | 12 |
| Värilämpötila | 6000K |
| Valon sironta (astetta) | 360 |
| Voltti (V) | 12 |
| Virrankulutus | 0,1A @ 12V |
| Lampun kanta / kosketin | W5W, W3W, T10, W2.1x9.5d |
T10 (W5W) LED-diodilamput, joissa on 20 SMD 3014 Epistar-sirua.
Diodilampussa on itsenäinen napaisuus (+/-) ja se on turvallinen virran huippuarvoille 28 V:iin asti ja vakiovirran säätöön.
Tuloksena on edullinen diodilamppu, joka on laadukas ja ammattitaitoinen ja jota ei voi verrata markkinoilla oleviin vastaaviin lamppuihin.
Hyvä tietää:
Uudemmissa autoissa saatetaan tarvita Super Canbus (ks. artikkeli 151131 tai 32440).
Jos tarvitset vahvempia lamppuja, tutustu valikoimaamme välilehdellä "Diodilamput-T10|W5W".
Merkki: XENONKUNGEN
Malli: T10 20SMD LED
Lampun kanta: T10, W5W, W3W, lasikantainen lamppu.
Valonlähde: LED
Kirkkaus (lumen): 130
Jännite (Volt): 12V DC
Teho (Watt): 12V/1.2W
Virrankulutus (ampeerit): 12V/0.1A
Valon väri/värilämpötila: 6000-6500K
Canbus: Ei
Koko: 26×11.8mm (LxW)
Hajonta: 360°.
Takuu:
1 vuosi normaalissa ajoneuvoympäristössä
| 5 tähteä | 0% | |
| 4 tähteä | 0% | |
| 3 tähteä | 0% | |
| 2 tähteä | 0% | |
| 1 tähti | 0% |
Inga recensioner ännu.
Varokaa!
Olemme parhaillaan käynnistämässä uutta sähköistä kaupankäyntiä, kaikki, joilla oli tili vanhalla sivustollamme, saavat meiltä sähköpostia.
päivitettyjä tietoja jatkuvasti. Jos et ole saanut meiltä sähköpostia ennen 16/8, ota yhteyttä meihin.
täällä.