
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
4801 NOK / stk inkl. mva.
| Størrelse mm | 798x47x54 |
|---|---|
| Faktisk strømforbruk | 130 |
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP69K |
| Lysbilde | FLOM |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbruk | 10,83A@12V, 5,28A@24V |
| Lampehette / Kontakt | DT |
| Autorisasjon | E-godkjent, ECE, R10 |
BriodLights lanserer sin nyeste utvikling innen arbeidsbelysning, NEX LED Task Light Frame, som erstatter den tidligere varen 275-31014. Med sitt robuste, pulverlakkerte aluminiumshus er denne lysrammen både støtsikker og vanntett, noe som gjør den til en ideell løsning for et bredt spekter av bruksområder.
NEX LED-arbeidslysbjelken er utformet med tanke på brukerens behov. Takket være de medfølgende justerbare brakettene er det enkelt å montere lysbjelken på flere forskjellige steder, enten på baksiden eller med sidebraketter.
BriodLights NEX LED-lampe har 3 års garanti og er en holdbar og pålitelig investering for dine belysningsbehov. Uansett hvor du trenger lys, vil NEX lyse opp arbeidsplassen din på en effektiv og pålitelig måte.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 130W
Teoretisk lumen: 39 600 lm
Målte lumen: 8107 lm
Rekkevidde: 1 lux ved 148 m
Strømforbruk: 10,83 A ved 12 V | 5,28 A ved 24 V
Fargetemperatur: 5000K
Lysbilde: Bredt
Sertifikat: ECE R10
Beskyttelse mot fuktighet: IP69K
Tilkobling: DT
Mål og vekt: 798 x 47 x 54 mm / 2,13 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.