
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
5191 NOK / stk inkl. mva.
| Størrelse mm | 522x47,1x54,3 |
|---|---|
| Faktisk strømforbruk | 81,8 |
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP69K |
| Lysbilde | FLOM |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strømforbruk | 3,32A@24V, 6,82A@12V |
| Lampehette / Kontakt | DT |
| Autorisasjon | E-godkjent, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED-arbeidslysbjelke med integrert varsellampe er en allsidig belysningsløsning for arbeid under alle forhold. Denne lyktestangen kombinerer lyssterk LED-belysning med en robust konstruksjon for pålitelig lys når du trenger det som mest.
NEX LED-arbeidslykten har et robust, pulverlakkert aluminiumshus og er både støtsikker og vanntett. Dette sikrer at den tåler tøffe arbeidsforhold og vær og vind.
BriodLights NEX LED-arbeidslyskryss er enkelt å montere med de medfølgende brakettene. Den inkluderer justerbare braketter for montering bak eller på siden, noe som gir deg fleksibilitet til å montere lysrampen på den måten som passer best til dine behov.
Denne lyktestangen har et integrert oransje varsellys som øker synligheten og sikkerheten. Dette gjør den til en utmerket løsning for arbeid i dårlig vær eller på tider av døgnet når sikten er dårlig.
Med CE-, ECE R10-, RoHS- og IP69K-sertifiseringer er denne lysbjelken en trygg og pålitelig løsning. I tillegg tilbyr BriodLights 3 års garanti på NEX LED-arbeidslysbjelken, noe som gir deg ekstra trygghet når du investerer i denne belysningsløsningen.
LED: 21 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 81,8W
Teoretisk lumen: 25 200 lm
Målte lumen: 6792 lm
Rekkevidde: 1 lux ved 108 m
Strømforbruk: 6,82 A ved 12 V | 3,32 A ved 24 V
Fargetemperatur: 5000K
Lysbilde: Bredt
Sertifikat: ECE R10
Beskyttelse mot fuktighet: IP69K
Tilkobling: DT
Mål og vekt: 522×47,1×54,3 mm / 1,29 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.