
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
1810 NOK / stk inkl. mva.
Luxtar bryterpanel 4 kanaler – Smart relésenter for ekstralys og LED-rampe (12–24V, 60A)
| Volt (V) | 12, 24 |
|---|
Ønsker du å installere ekstra lys eller LED-ramper uten kompliserte relékabelsett?
Luxtar bryterpanel 4 kanaler er et komplett relésenter og strømfordelingssystem med innebygde reléer og sikringer – som betyr at du ikke trenger eksterne relékabler i det hele tatt.
Dette gir:
4-kanals kontrollsystem – opptil 60A
Systemet håndterer totalt 60A og er delt inn i henhold til:
Maksimal effekt:
Perfekt for ekstralys, LED-ramper, arbeidslys og blitzlys i biler, varebiler eller firehjulstrekkere.
Veksle- og strobemodus
Hver kanal kan brukes i:
Vekslemodus – klassisk av/på-funksjon
Pulsmodus (strobe) – tre forskjellige blinkehastigheter
Ideell for:
Minnefunksjonen lagrer innstillingene dine automatisk.
Trådløst bryterpanel
Panelmål: 9,7 x 3,5 x 2,3 cm
Kontrollboks: 11,0 x 7,8 x 2,7 cm
Mer praktisk enn tradisjonelle relékabelsett
I motsetning til klassisk relékabling er alt integrert:
✔ Innebygde reléer
✔ Integrerte sikringer
✔ Distribuert sikkerhetsstruktur
✔ ACC-kontroll mulig
✔ M6/M8 batteritilkobling
Dette gjør Luxtar bryterpanel til et perfekt valg for både installatører og entusiaster som ønsker en profesjonell og ren løsning.
Grunnleggende data
| Eiendom | Verdi |
| Varemerke | Luxtar |
| modell | Bryterpanel 4 kanaler |
| Artikkelnummer | 42041 |
| Systemtype | Kraftfordelingssystem |
| Antall kanaler | 4 |
| Reléfunksjon | Innebygde reléer (ingen eksterne relékabelsett nødvendig) |
| Sikringer | Integrert (10A / 20A) |
Elektriske spesifikasjoner
| Eiendom | Verdi |
| Driftsspenning | Likestrøm 12–24 V |
| Maks. strøm | 60A |
| Maks effekt 12V | 720W |
| Maks effekt 24V | 1440W |
| Kanalinndeling | 2x10A / 2x20A |
| Brytertype | Av/på + pulserende (strobe) |
| Strobemoduser | 3 hastigheter |
| Minnefunksjon | Ja |
| Trådløs kommunikasjon | AM 315 MHz / 433 MHz |
| Strømforsyningspanel | AAA-batteri eller USB |
Mål og dimensjoner
| Eiendom | Verdi |
| Paneldimensjoner | 9,7 x 3,5 x 2,3 cm |
| Kontrollboks | 11,0 x 7,8 x 2,7 cm |
| Forlengelseskabel | 320 cm |
| Positiv kabel | 90 cm |
| Negativ kabel | 90 cm |
| Blå ACC-kabel | 130 cm |
Drift og miljø
| Eiendom | Verdi |
| Driftstemperatur | -40 °C til +105 °C |
| Monteringsmiljø | Kun for innendørs bruk |
| Vannbeskyttelse | Ikke vanntett |
Pakkens innhold
| Inkludert | Ja |
| Bryterpanel | ✔ |
| Kontrollboks | ✔ |
| Monteringsbrakett | ✔ |
| Sikringer | ✔ |
| USB-kabel | ✔ |
| Monteringsskruer | ✔ |
| Gaffelterminaler | ✔ |
| Skrujern | ✔ |
| 140 etiketter | ✔ |
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.