
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
2969 NOK / stk inkl. mva.
Integrert med nummerskiltbrakett
| LED-brikker Power W | 88 |
|---|---|
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP68. IP69K |
| Lysbilde | Kjøring |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Strømforbruk | 7,33A@12V, 7,33A@24V |
| Lampehette / Kontakt | DT3 |
| Autorisasjon | ECE, R10, CE, R149 |
Denne lyktelinjen kombinerer banebrytende teknologi med elegant design, og leverer 4880 faktiske lumen og et kombinert lysmønster for optimal synlighet, med en rekkevidde på opptil 450 meter. LED-lysbjelken er sømløst integrert i den medfølgende nummerskiltholderen, som kombinerer stil og funksjonalitet.
Denne lyktestolpen er bygget for å tåle tøffe forhold, og har et aluminiumshus og en linse i polykarbonat med IP68/IP69K-klassifisering. Den er kompatibel med 10-32 V likestrømskjøretøy og har en DT3-kontakt og 2 m kabel for enkel montering.
OZZ LP1 oppfyller ECE R112-standarden og garanterer pålitelig ytelse på veien. Si farvel til alt kabelarbeidet - LP1 leveres forhåndsintegrert for en problemfri installasjon uten innvirkning på kjøretøyet - ideelt for leasingbiler.
LED: 16 x LED
Teoretisk lumen: 9 600 lm
Rå lumen: -
Faktisk lumen: 4 880 lm
Rekkevidde: 1 lux ved 450 m
Volt: 10-32V
Effekt: 88W
Faktisk strømforbruk: -
Strømforbruk: 7,33 A ved 13,7 V
Fargetemperatur: 5000K
Lysbildefremvisning: Bilkjøring
Sertifikat: ECE R10, CE-godkjent
Beskyttelse mot fuktighet: IP68/69K
Tilkobling: Kabel 2 m
Mål og vekt: 535,2×40,7/57,5×157 / 1,5 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 100% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.
Lysjusteringen var litt annerledes, med justeringsskruer øverst og nederst, de nederste måtte jeg bytte ut med lengre versjoner og sage et meiselspor for justering. Jeg ville nok valgt en konvensjonell rampe hvis jeg skulle kjøpe igjen.