
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
1314 NOK / stk inkl. mva.
2700 lumen for utmerket sikt bakover
1 lux på 65 meters avstand
ECE R10- og R65-klasse 1 og 2-sertifiseringer
| Størrelse mm | 164x45x70 |
|---|---|
| LED-brikker Power W | 36 |
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP68. IP69K |
| Lysbilde | Kjøring |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Strømforbruk | 1,5A@24V, 3A@12V |
| Lampehette / Kontakt | DT |
| Autorisasjon | ECE, R10, R148, R23, R65 klasse 1 og 2 |
OZZ WR1 65 ryggelys med integrert varsellys er en høytytende belysningsløsning som er utviklet for å forbedre sikkerheten og sikten til kjøretøyet ditt under alle forhold. Lampen er både ECE R23-godkjent som ryggelys og det integrerte varsellyset er sertifisert i henhold til ECE R65 klasse 1 og 2. Ryggelyset i kombinasjon med det kraftige, integrerte varsellyset øker bilens sikkerhet i alle situasjoner.
OZZ WR1 65 er designet for å harmonere med resten av OZZ-belysningsserien, og har en moderne estetikk som utfyller kjøretøyet ditt. Med 2700 lumen og 1 lux på 65 meters avstand garanterer den utmerket sikt bakover. I tillegg er OZZ WR1 65 utstyrt med justerbare braketter for enkel montering, noe som gjør den til et optimalt valg for alle kjøretøytyper.
Sertifiseringene for dette produktet omfatter ECE R10, R148 (R23), R65 klasse 1 og 2. Lampen har også en funksjonsgaranti på 3 år.
LED: 4 x LED
Teoretiske lumen: 3 600 lm
Rå lumen: -
Faktisk lumen: 2 700 lm
Rekkevidde: 1 lux ved 65 m
Volt: 10-32V
Effekt: 36
Faktisk strømforbruk: -
Strømforbruk: 3 A ved 13,7 V, 1,5 V ved 24 V
Fargetemperatur: 5000K
Lysbilde: Bredt
Sertifikat: E-godkjent (R10)
Beskyttelse mot fuktighet: IP68/69
Tilkobling: DT
Mål og vekt: Ø 164x45x70 mm (BxHxD) / 1,5 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.