
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
2542 NOK / stk inkl. mva.
Møt OZZ XB1 LED Led Ramp, hvor avansert teknologi møter robust design. Utstyrt med Osram P9 LED, 3100 lm lysstyrke og IP68/IP69K-klassifisering, er denne rampen ideell for ekstremt vær og tøffe forhold.
| Størrelse mm | 216x70x42 |
|---|---|
| LED-brikker Power W | 60 |
| Faktisk strømforbruk | 42 |
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP68. IP69K |
| Lysbilde | Kjøring |
| Volt (V) | Multispenning, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Strømforbruk | 1,65A@24V, 3,3A@12V |
| Lampehette / Kontakt | DT |
| Autorisasjon | R10, R112, R7 |
Vi presenterer OZZ XB1 LED Led Ramp - en ideell blanding av kraftig ytelse og robust design. Denne LED-rampen er utstyrt med 6 Osram P9-lysdioder av høy kvalitet, perfekt for krevende forhold og varierte miljøer.
Med en teoretisk lysstyrke på 4960 lumen og en faktisk lysstyrke på 3100 lumen garanterer OZZ XB1 en klar og jevn belysning. Fargetemperaturen på 5000 K Kelvin sørger for et naturlig og behagelig lys.
OZZ XB1 er bygget for å vare. Med et aluminiumchassis, en linse av polykarbonat og en IP68/IP69K-klassifisering er denne nødpeilesenderen beskyttet mot både støv og vann. Den er konstruert for å fungere i temperaturer fra -40 til +60 °C, noe som gjør den ideell for alle klimaer.
OZZ XB1 LED Ledramp er det ultimate valget for deg som er ute etter en kombinasjon av avansert lysteknologi og slitesterk konstruksjon. Med sin overlegne ytelse og pålitelighet er denne LED-rampen et uunnværlig stykke utstyr for alle kjøretøy.
Lampetype: LED
Type LED: Osram P9
Antall lysdioder: 6
Spenning: 10-32 V likestrøm
Teoretisk effekt: 60 W (ved både 12 V og 24 V)
Faktisk effekt: 42 W (ved både 12 V og 24 V)
Teoretisk lumen: 4960 lm
Faktisk lumen: 3100 lm
Kelvin: 5000 K
IP-klasse: IP68/IP69K
Lysbildefremvisning: Bilkjøring
Tilkobling: 3-pinners DT hann + hunn
Kabellengde: 1000 mm (800+200)
Brakettmateriale: Rustfritt stål
Chassismateriale: aluminium
Linsemateriale: Polykarbonat
Dimensjoner (LxDxH): 216x70x42 mm
Høyde inkludert brakett: 51 mm
Driftstemperatur: -40 - +60 °C
E-merking: R112
EMC: ECER10
Ref. nr.: 27,5
Nominell strøm ved 12 V: 3,3 A
Nominell strøm ved 24 V: 1,65 A
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.