
Kurven din er tom.

Kurven din er tom.
21357 NOK / pakke inkl. mva.
Oppdag OZZ 9″ White Extra Light Kit med Rallyfemma Extra Light Mount for 5 ekstra lykter! Maksimal synlighet og stil i en kraftig hvit design. Perfekt for deg som ønsker å kombinere overlegen ytelse og elegant estetikk på veien. Oppgrader i dag og kjør tryggere!
| LED-brikker Power W | 130, 134 |
|---|---|
| Fargetemperatur | 5000K |
| Fuktbeskyttelsesverdi (IPXX) | IP68. IP69K |
| Lysbilde | Kjøring |
| Volt (V) | 10, 12, 24, 32, 36 |
| Strømforbruk | 10,5A VED 12 V, 5,2A VED 24 V |
| Lampehette / Kontakt | DT4 |
| Autorisasjon | ECE, EMC, R10, R112, R7 |
Ta kjøreopplevelsen til neste nivå med OZZ 9″ hvitt ekstralysesett med Rallyfemma ekstralysfester for 5 ekstralys. Denne pakken er designet for å gi deg optimal sikt og en stilig hvit finish som ikke bare forbedrer sikkerheten din på veien, men som også forbedrer utseendet på bilen din.
Hovedfunksjoner:
Oppgrader bilen din med OZZ 9″ White Extra Light Kit og opplev forskjellen. Bestill nå og kjør med selvtillit, dag eller natt!
Lampetype: LED
Teoretisk lumen: 15 000 lm
Målte lumen: 10 600 lm
Rekkevidde: 1 lux @ R112: 480 m, Boost: 680 m
Volt: 10-36V
Effekt ved 12 V: R112: 74 W, Boost: 134 W
Effekt ved 24 V: R112: 73 W, Boost: 130 W
Strømforbruk ved 12 V: 10,5 A
Strømforbruk ved 24 V: 5,2 A
Fargetemperatur: 5000K
Foto: Driving Beam
Sertifikat: ECE R112, R7, R10, CE; REF: 50
Beskyttelse mot fuktighet: IP68/69K
Tilkobling: DT-4
Mål og vekt: Ø 220 mm / 2,6 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjerne | 0% | |
| 4 stjerne | 0% | |
| 3 stjerne | 0% | |
| 2 stjerne | 0% | |
| 1 stjerne | 0% |
Inga recensioner ännu.
Se opp!
Vi lanserer i disse dager vår nye e-handel, og alle som hadde en konto på vårt gamle nettsted vil motta en e-post fra oss
med oppdatert informasjon fortløpende. Hvis du ikke har mottatt en e-post fra oss før 16/8, vennligst kontakt oss
her.