
Din varukorg är tom.
3.620,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 560x70x67 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 200 |
| Färgtemperatur | 5700K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP68K |
| Ljusbild | Combo |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 3,46A@24V, 6,86A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | ECE, R112, R10, R7, CE |
För att maximera synligheten under alla körförhållanden erbjuder BriodLights rak LED extraljusramp en ljusstyrka på 5500 lumen, vilket möjliggör säkert och effektivt körande oavsett tid på dygnet.
Med dubbla rader av 5W högpresterande och högkvalitativa dioder från Osram, är denna LED-ramp konstruerad för att tåla tidens tand. Den är även skyddad med ett sotat glas och svart pulverlackerat aluminiumhus för ytterligare robusthet, vilket gör den både stötsäker och vattentät.
LED-rampen levereras med rostfria fästen för sidomontering och undermontering, vilket erbjuder flexibilitet vid installationen. Observera att måtten på rampen anges utan fäste.
LED: 40 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 200W
Teoretiska lumen: 16 800 lm
Uppmätta lumen: 5 500 lm
Räckvidd: 1 lux @ 482 m
Strömförbrukning: 6,86A@12V | 3,46A@24V
Färgtemperatur: 5700K
Ljusbild: Combo
Certifikat: ECE R10, R112, R7, CE
Fuktskydd: IP68K
Anslutning: DT
Kabellängd (m): 1
Mått & Vikt: 560x70x67 mm / 2,4kg
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.