
Din varukorg är tom.
4.625,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 815x70x67 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 300 |
| Färgtemperatur | 5700K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP68. IP69K |
| Ljusbild | Combo |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 4,7A@24V, 9,2A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | CE, ECE, R112, R10, R7 |
Få enastående belysning och långvarig prestanda med BriodLights rak LED extraljusramp. Denna ljusramp är utrustad med högeffektiva och högkvalitativa dioder från Osram, vilket ger en imponerande ljusstyrka på 7840 lumen. Med sitt robusta och vattentäta konstruktion är den redo att möta de tuffaste förhållandena på vägen eller i terrängen.
BriodLights rak LED extraljusramp erbjuder imponerande ljusbild och hög kvalitet. Med sina flexibla sidofästen och en imponerande livslängd är den perfekt för att öka din synlighet och säkerhet på vägen eller i terrängen.
LED: 60 x LED
Teoretiska Lumen: 25 200 lm
Rå Lumen: –
Faktiska Lumen: 7 840 lm
Räckvidd: 1 lux @ 485 m
Volt: 10-30V
Effekt: 300W
Strömförbrukning: 9,2A @12V | 4,7 @24V
Färgtemperatur: 5700K
Ljusbild: Combo
Certifikat: ECE R112, R10, R7 och CE
Fuktskydd: IP68/IP69K
Anslutning: DT-kontakt på 1m kabel
Mått & Vikt (BxHxD): 815 x 70 x 67 mm / 3,75 kg
Garanti: 3år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.