
Din varukorg är tom.
870,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 101x97x57 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 14 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | 12, 24 |
| Strömförbrukning | 0,58A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 Class 5 |
ABL SL 1000 R23 är ingen ordinär back- och arbetslampa. Den är designad för att tillgodose dina mest krävande behov och möta de högsta branschkraven. Denna lampa är ADR-godkänd och skapad för alla applikationer, garanterar vi högsta effektivitet och hållbarhet – även under de allra tuffaste driftsförhållandena.
Vi tar kvalitet på allvar. Alla komponenter till ABL SL 1000 R23 är tillverkade och testade i Europa. Vi följer stränga, tekniska testmetoder för att garantera att våra produkter inte bara uppfyller, utan överträffar industristandarder.
LED: 6 x LED
Faktiska Lumen: 1000 lm
Volt: 12-24V DC
Effekt: 14W
Strömförbrukning: 0,58A @ 24V
Färgtemperatur: 6000K
Ljusbild: Driving
Certifikat: ISO 13766 – ISO 14982 – ISO 12985 – CISPR25 Class 5
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 101x97x57 mm | 0.45kg
Vibration: 60 G
Stötmotstånd: 15 Grms, from 24Hz to 2000Hz
Garanti: 5år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.