
Din varukorg är tom.
1.060,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 101x97x57 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 20 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | 12, 24 |
| Strömförbrukning | 0,58A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | EMC: ISO 13766 - ISO 14982 - ISO 12985 - CISPR25 Class 5 |
ABL SL 1500 är en ADR-godkänd arbetslampa utformad för att uppfylla och överträffa branschens höga krav. Denna högkvalitativa arbetslampa är lämplig för alla applikationer och garanterar högsta effektivitet och hållbarhet, även under de mest krävande förhållanden.
ABL SL 1500 har genomgått noggranna, tekniska testmetoder för att säkerställa dess prestanda och hållbarhet. Alla dess komponenter är tillverkade och testade i Europa, vilket bidrar till produktens höga kvalitetsstandard.
Med inbyggd 2-polig DT-kontakt för enkel anslutning och kompatibilitet med flera EMC-standarder, inklusive ISO 13766, ISO 14982, ISO 12985 och CISPR25 Class 5, är denna arbetslampa utmärkt för både professionella och industriella användningsområden.
Vi är säkra på kvaliteten på ABL SL 1500, och erbjuder därför en femårig garanti. Du kan lita på att denna robusta och effektiva arbetslampa kommer att uppfylla dina behov för en lång tid framöver.
LED: 6 x LED
Faktiska Lumen: 1500 lm
Volt: 12-24V DC
Effekt: 20W
Strömförbrukning: 0,85A @ 24V
Färgtemperatur: 6000K
Ljusbild: Driving
Certifikat: ISO 13766 – ISO 14982 – ISO 12985 – CISPR25 Class 5
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 101x97x57 mm | 0.5kg
Vibration: 60 G
Stötmotstånd: 15 Grms, from 24Hz to 2000Hz
Garanti: 5år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.