
Din varukorg är tom.
619,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 160x45x63 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 18 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 0,7A@24V, 14A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | CE, ECE, R10, RoHS |
Vår LED arbetslampa från BriodLights ger stor prestanda i ett litet paket. Med sin kompakta design och sex högkvalitativa dioder från Osram, levererar denna lampa exceptionellt ljus som effektivt kan upplysa ditt arbetsområde.
Denna arbetslampa erbjuder 1 lux på 45 meter, vilket ger ett väldigt effektivt ljus. Oavsett dina behov kommer denna lampa att ge dig den belysning du behöver för att utföra ditt arbete effektivt och säkert.
Vi strävar alltid efter att erbjuda produkter du kan lita på. Därför är vår LED arbetslampa certifierad enligt IP69K, CE, ECE R10 och RoHS. Du kan vara säker på att du får en lampa som är byggd för att hålla och leverera pålitlig prestanda.
LED: 6 x LED
Teoretiska Lumen: 1620 lm
Volt: 10-30V DC
Effekt: 18W
Räckvidd: 1 lux @ 45 m
Strömförbrukning: 1,4A @ 12V | 0,7A@24V
Färgtemperatur: 6000K
Certifikat: CE, ECE R10 & RoHS
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 160x45x63 mm
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.