
Din varukorg är tom.
6.145,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 1005x47x54 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 170,6 |
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 12,22A@12V, 6,76A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | E-Godkänd, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED arbetsljusramp erbjuder en kraftfull ljuslösning för ett brett spektrum av användningar. Ljusrampen kombinerar en högpresterande LED-teknik med ett robust och hållbart design för att tillhandahålla pålitligt ljus under alla arbetsförhållanden.
Ljusrampen är byggd med ett pulverlackerat aluminiumhus som gör den både stötsäker och vattentät. Denna robusta konstruktion garanterar att rampen kan stå emot tuffa arbetsförhållanden och varaktigt väder.
Med medföljande fästen är BriodLights NEX LED arbetsljusramp enkel att installera. Rampen kommer med reglerbara fästen som kan monteras på baksidan eller sidofästen, vilket ger dig flexibiliteten att installera rampen på det sätt som bäst passar ditt behov.
BriodLights står bakom kvaliteten på sina produkter och erbjuder en 3-års garanti på NEX LED arbetsljusramp. Detta ger dig trygghet att veta att din investering är skyddad.
LED: 42 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 170,6W
Teoretiska lumen: 50 400 lm
Uppmätta lumen: 9741 lm
Räckvidd: 1 lux @ 168 m
Strömförbrukning: 12,22A @12V | 6,76A @24V
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 1005 x 47 x 54 mm / 2,43 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.