
Din varukorg är tom.
4.860,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 522x47,1x54,3 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 81,8 |
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 3,32A@24V, 6,82A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | E-Godkänd, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED arbetsljusramp med integrerat varningsljus är en mångsidig ljuslösning för arbete under alla förhållanden. Denna ljusramp kombinerar stark LED-belysning med en robust konstruktion för pålitligt ljus när du behöver det mest.
Med ett robust, pulverlackerat aluminiumhus är NEX LED arbetsljusramp både stötsäker och vattentät. Detta säkerställer att den kan stå emot tuffa arbetsförhållanden och varaktigt väder.
BriodLights NEX LED arbetsljusramp är enkel att montera med medföljande fästen. Den inkluderar reglerbara fästen för montering på baksidan eller sidofästen, vilket ger dig flexibiliteten att installera rampen på det sätt som bäst passar ditt behov.
Den här ljusrampen har ett integrerat orange varningsljus för att öka synligheten och säkerheten. Detta gör det till en utmärkt lösning för arbete i dåligt väder eller under tider på dygnet när synligheten är låg.
Med CE, ECE R10, RoHS, IP69K certifieringar är denna ljusramp en säker och pålitlig lösning. Dessutom erbjuder BriodLights en 3-års garanti på NEX LED arbetsljusramp, vilket ger dig extra trygghet när du investerar i denna belysningslösning.
LED: 21 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 81,8W
Teoretiska lumen: 25 200 lm
Uppmätta lumen: 6792 lm
Räckvidd: 1 lux @ 108 m
Strömförbrukning: 6,82A @12V | 3,32A @24V
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 522×47,1×54,3 mm / 1,29 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.