
Din varukorg är tom.
1.245,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 102x101x62 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 45 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP68. IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 18, 24, 28, 30, 32, 36, 42, 48 |
| Strömförbrukning | 1,7A@24V, 3,4A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | ECE, R10, R23 |
BriodLights Trio Work Light LED kombinerar stil, kraft och pålitlighet för optimal arbetsbelysning. Med sin kompakta och flexibla design är denna mångsidiga LED-lampa utrustad med 9 högkvalitativa Osram-dioder. Denna modell når 1 lux på 77 meter och levererar totalt 4032 lumen. Perfekt för dig som behöver starkt ljus på arbetsplatsen.
Oavsett om du behöver arbetsbelysning eller varningsljus, så har BriodLights Trio dig täckt. Använd lampan som rent arbetsljus eller aktivera det integrerade varningsljuset för extra säkerhet. Välj mellan vitt ljus för arbete eller orange blinkande ljus för varning.
BriodLights Trio är designad och testad för att klara de tuffa nordiska väderförhållandena. Den är idealisk för montering på lastbilar, arbetsfordon och entreprenadmaskiner. Dessutom är lampan E-godkänd för användning som backlampa, vilket ger många monteringsalternativ.
Gör din arbetsplats både säkrare och mer effektiv med BriodLights Trio Work Light LED – den perfekta lösningen för dig som kräver både kraft och pålitlighet!
LED: 9 x LED
Teoretiska lumen: 5 220 lm
Faktiska lumen: 4 032 lm
Räckvidd: 1 lux @ 77 m
Volt: 12-48V
Effekt: 45W
Strömförbrukning: 3,4A @13,7V, 1,7A @ 24V
Färgtemperatur: 6000K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10, R23, R65
Fuktskydd: IP68/69K
Anslutning: DT-kontakt med 0,5m kabel
Mått & Vikt (LxBxH): 102x101x62mm / 0,9kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.