
Din varukorg är tom.
12.995,00 kr / paket inkl moms
Uppgradera din bil med OZZ-4 extraljuskit! Komplett med fäste, kablage, stabilisatorstag och fyra kraftfulla 7” lampor. Utformad för att inte störa bilens sensorer eller radar. Stilren och enkel installation för optimal sikt och säkerhet.
| LED Chips Effekt W | 78, 75,6 |
|---|---|
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | Driving |
| Volt (V) | 10, 12, 24, 32, 36 |
| Strömförbrukning | 2,6A @ 24V, 5,68A @ 12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT4 |
| Godkännande | ECE, R112, R7, R10, CE |
Upplev Ultimat Sikt med OZZ-4 Extraljuskit!
Ge din personbil eller transportbil en uppgradering med OZZ-4, det kompletta extraljuskitet som inkluderar fäste, kablage, stabilisatorstag och fyra kraftfulla OZZ 7” extraljus. Med OZZ-4 får du inte bara enastående ljusstyrka utan även en smidig installation som inte stör bilens sensorer, radar eller 360-kamera i fronten.
Varför välja OZZ-4?
OZZ-4 är inte bara en uppgradering av din belysning, det är en investering i säkerhet och stil. Ge dig själv den trygghet och klarhet du förtjänar under alla dina resor, oavsett väder eller vägförhållanden.
LED: 16 x Osram LED
Teoretiska Lumen: 7 200 lm
Rå Lumen: –
Faktiska Lumen: 5 800 lm
Räckvidd: 1 lux @ 470 m
Volt: 10-36V
Effekt vid 12V: 78W
Effekt vid 24V: 75,6W
Strömförbrukning: –
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Driving
Certifikat: ECE R112, R7, R10, CE; REF: 50
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: Ø 178 mm / 2 kg
Garanti: 3år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.