
Din varukorg är tom.
930,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 164x45x70 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 36 |
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP68. IP69K |
| Ljusbild | Driving |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32 |
| Strömförbrukning | 1,5A@24V, 3A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | ECE, R10, R148, R23 |
OZZ WR1, en framstående backlampa med ECE R23-certifiering. Denna lampa är utformad för att förbättra säkerheten för dig och ditt fordon under alla förhållanden. Designad för att harmoniera med OZZ övriga belysningssortiment, har OZZ WR1 en modern estetik som kompletterar ditt fordon. Med 2220 lumen och 1 lux vid 95 meters räckvidd, garanterar den en utmärkt sikt bakåt. Dessutom är OZZ WR1 utrustad med justerbara fästen för smidig installation, vilket gör den till ett optimalt val för alla fordonstyper.
Certifieringarna för denna produkt inkluderar ECE R10, R148 (R23). Lampan har även en funktionsgaranti på 3 år.
LED: 4 x LED
Teoretiska Lumen: 3 600 lm
Rå Lumen: –
Faktiska Lumen: 2 220 lm
Räckvidd: 1 lux @ 95 m
Volt: 10-32V
Effekt: 36W
Faktisk effektförbrukning: –
Strömförbrukning: 3A @13,7V, 1,5A @ 24V
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Bred
Certifikat: E-godkänd (R10)
Fuktskydd: IP68/69
Anslutning: DT
Mått & Vikt: Ø 164x45x70 mm (BxHxD) / 0,5 kg
Garanti: 3år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.