
Din varukorg är tom.
3.745,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 517x54x65 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 150 |
| Färgtemperatur | 6000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Volt (V) | Multivolt, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32, 36 |
| Strömförbrukning | 4,1A@24V, 8,7A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | CE, ECE, R10 |
Maximera din synlighet på vägen med BriodLights böjda extraljusramp. Denna högkvalitativa ljusramp erbjuder enastående belysning och flexibilitet i monteringen för att passa dina specifika behov.
BriodLights böjda extraljusramp kombinerar kraftfull belysning med en slitstark design. Oavsett om du kör på vägar eller off-road, kommer denna ljusramp att förbättra din synlighet och säkerhet.
LED: 10 x LED
Teoretiska Lumen: 14 500 lm
Faktiska Lumen: 11 500 lm
Räckvidd: 1 lux @ 480 m
Volt: 9-36V
Effekt: 150W
Faktisk effektförbrukning: –
Strömförbrukning: 8,7A @13,7V , 4,1A @24V
Färgtemperatur: 6000K
Ljusbild: –
Certifikat: CE, ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT-kontakt med 0,5m kabel
Mått & Vikt: 517x54x65mm / 2,38 kg
Garanti: –
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.