
Din varukorg är tom.
2 870,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 522x47x54 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 81 |
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 3,35A@24V, 6,65A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | E-Godkänd, R10 |
NEX LED arbetsljusramp från BriodLights är designad med flexibilitet och bredd i åtanke. Oavsett dina behov har denna ljusramp det du letar efter. Med sin robusta design och mångsidighet, är den perfekt för en mängd olika användningar.
NEX LED är byggd för att tåla de tuffaste miljöerna. Med sitt pulverlackerade aluminiumhus, är denna ljusramp både stötsäker och vattentät, vilket ger dig trygghet i alla väder.
Ingen behöver en komplicerad installationsprocess. Därför levereras NEX LED med medföljande fästen för enkel montering. Oavsett om du vill montera den på baksidan eller på sidan, har vi de reglerbara fästen du behöver.
LED: 21 x LED
Teoretiska Lumen: 25 200 lm
Faktiska Lumen: 7 163 lm
Räckvidd: 1 lux @ 118 m
Volt: 10-30V
Effekt: 81W
Strömförbrukning: 6,65A@12V | 3,35A@24V
Färgtemperatur: 5000K
Certifikat: E-godkänd (R10)
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 522x47x54 mm / 1,28 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.