
Din varukorg är tom.
4.495,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 798x47x54 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 130 |
| Färgtemperatur | 5000K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 10,83A@12V, 5,28A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | E-Godkänd, ECE, R10 |
BriodLights introducerar sin senaste utveckling i arbetsbelysning, NEX LED-arbetsljusramp, som ersätter tidigare artikel 275-31014. Med dess robusta, pulverlackerade aluminiumhus, är denna ljusramp både stötsäker och vattentät, vilket gör den till en idealisk lösning för ett brett användningsområde.
NEX LED-arbetsljusrampen är designad med användarens behov i åtanke. Tack vare de medföljande reglerbara fästen, är det enkelt att installera ljusrampen på flera olika platser, antingen på baksidan eller med sidofästen.
Med 3 års garanti, är BriodLights NEX LED-arbetsljusramp en hållbar och pålitlig investering för dina belysningsbehov. Oavsett var du behöver ljus, kommer NEX att lysa upp din arbetsplats effektivt och pålitligt.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 130W
Teoretiska lumen: 39 600 lm
Uppmätta lumen: 8107 lm
Räckvidd: 1 lux @ 148 m
Strömförbrukning: 10,83A @12V | 5,28A @24V
Färgtemperatur: 5000K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 798 x 47 x 54 mm / 2,13 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.