
Din varukorg är tom.
6.855,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 798x47,1x54,3 |
|---|---|
| Faktisk Effekts förbrukning | 131,5 |
| Färgtemperatur | 5700K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 10, 12, 16, 18, 24, 28, 30 |
| Strömförbrukning | 10,96A@12V, 5,15A@24V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | E-Godkänd, ECE, R10 |
BriodLights NEX LED arbetsljusramp är ett mångsidigt arbetsljus med integrerat varningsljus. Ljusrampen är byggd för att hålla, med ett robust, pulverlackerat aluminiumhus som gör den både stötsäker och vattentät. Dessutom är monteringen enkel, tack vare medföljande fästen.
Rampen levereras med reglerbara fästen, vilket gör det möjligt att montera den på baksidan av ditt fordon eller med sidofästen, beroende på dina behov.
Varje kabel är färgkodad för specifika funktioner:
BriodLights NEX LED arbetsljusramp uppfyller flera internationella standarder, inklusive CE, ECE R10, RoHS, och IP69K.
För att ge dig fullständig trygghet, levereras BriodLights NEX LED arbetsljusramp med en 3 års garanti.
LED: 33 x LED
Volt: 10-30V
Effekt: 131,5W
Teoretiska lumen: 39 600 lm
Uppmätta lumen: 10 571 lm
Räckvidd: 1 lux @ 144 m
Strömförbrukning: 10,96A @12V | 5,15A @24V
Färgtemperatur: 5700K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT
Mått & Vikt: 798×47,1×54,3 mm / 2,03 kg
Garanti: 3 år
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.