
Din varukorg är tom.
1.359,00 kr / styck inkl moms
| Storlek mm | 150x90x88 |
|---|---|
| LED Chips Effekt W | 60 |
| Färgtemperatur | 5700K |
| Fuktskydd värde (IPXX) | IP69K |
| Ljusbild | FLOOD |
| Volt (V) | Multivolt, 9, 12, 16, 18, 24, 28, 30, 32, 36 |
| Strömförbrukning | 2,8A@24V, 5,5A@12V |
| Lampsockel / Kontakt | DT |
| Godkännande | ECE, R10 |
För traktorförare som söker efter den optimala belysningslösningen, erbjuder BriodLights vinklade arbetslampa en innovativ och pålitlig lösning. Den har en unik rörlig fäste som är perfekt för sido- och bakmontering, vilket gör den till en mångsidig tilläggsbelysning för alla dina agrara behov.
Med dess breda asymmetriska ljusbild och starka ljusflöde på 4400 lm, kommer BriodLights vinklade arbetslampa att ge dig en överlägsen arbetsbelysning. Utöver detta är den utrustad med ”zero glare” teknik, vilket förhindrar bländning under användning, och ger därmed en säkrare och mer bekväm arbetsmiljö.
LED: 10 x LED
Teoretiska lumen: 5 600 lm
Faktiska lumen: 4 400 lm
Räckvidd: 1 lux @ 144 m
Volt: 9-36V
Effekt: 60W
Strömförbrukning: 5,5A @13,7V, 2,8A @ 24V
Färgtemperatur: 5700K
Ljusbild: Bred
Certifikat: ECE R10
Fuktskydd: IP69K
Anslutning: DT-kontakt med 30cm kabel
Mått & Vikt (LxBxH): 150x90x88mm / 0,8kg
Garanti: –
| 5 stjärnor | 0% | |
| 4 stjärnor | 0% | |
| 3 stjärnor | 0% | |
| 2 stjärnor | 0% | |
| 1 stjärna | 0% |
Inga recensioner ännu.
Heads up!
Vi lanserar just nu vår nya e-handel, alla som haft konto på vår gamla sajt kommer att få ett mail av oss
med uppdaterade uppgifter löpande. Har du inte fått något mail av oss innan den 16/8, kontakta då oss
här.